Linia mebli kuchennych Vera wyróżnia się wyjątkowym połączeniem naturalnego, wzorzystego orzecha amerykańskiego z chłodnym, ultranowoczesnym aluminium.


Meble kuchenne Vera produkujemy w kilku wersjach kolorystycznych, zawsze jednak wykorzystujemy orzech amerykański i dodatki aluminiowe.

Dostojny orzech amerykański.

Chłodne aluminium.

Ciemny lub naturalny.

Z dodatkiem stali lub aluminium

Nowoczesność i elegancja w idealnym połączeniu.


Linia mebli kuchennych Vera jest najdłużej produkowanym systemem w historii firmy Silvan.

W ciągu kilkunastu lat produkcji tego zestawu mebli kuchennych stosowaliśmy między innymi cokoły, żaluzje meblowe, ramki i uchwyty z litego aluminium, laminatu aluminiowego lub tworzywa sztucznego pokrytego powłoką aluminiową.


Kuchnię Vera charakteryzują proste formy, pozwalające na aranżację dowolnych pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Idealnie pasuje do niej również nowoczesny sprzęt agd.

Uzupełnieniem drewna i metalu są lakierowane w wysokim połysku fronty i panele w modnych kolorach np. ciemnego czerwonego wina.Linia mebli kuchennych Vera jest najdłużej produkowanym systemem kuchni Silvan. Pomimo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i materiałowych służących podniesieniu jakości mebli, główne cechy charakterystyczne linii pozostają od lat bez zmian.

Verę wyróżnia ciemna kolorystyka i mocny rysunek słoja, który zawdzięcza naturalnemu orzechowi amerykańskiemu. Ciepły, ciemny brąz jest kontrastowo uzupełniony dodatkami z szarego, chłodnego aluminium.


Wersje kolorystyczne kuchni Vera obejmują naturalną barwę orzecha amerykańskiego oraz odcienie ciemnego brązu i mahoniu.

Na zdjęciach widoczne są również dodatki z lakierowanego mdf, które tworzą ciekawe połączenia kolorystyczne uzupełniające lub kontrastujące z fornirem orzechowym.

Kuchnie Vera występują również w kolorze naturalnego orzecha lub w soczystym odcieniu mahoniu. Elementy lakierowane, w tym również szklane wysłony na ścianę nad blatem powstają w dowolnym kolorze wg palet RAL, NCS lub ICA.

Do naszych kuchni wykonujemy blaty kamienne, z konglomeratów solid surface, konglomeratów kwarcowych oraz blaty z litego drewna, laminowane i postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.

Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie


Bez wątpienia kuchnia Vera to jeden ze sztandarowych produktów naszej firmy, który jeszcze długo będzie przyciągał wzrok Klientów.