Meble kuchenne Vera produkujemy w kilku wersjach kolorystycznych, zawsze jednak wykorzystujemy orzech amerykański i dodatki aluminiowe.

Dostojny orzech amerykański.

Chłodne aluminium.
Ciemny lub naturalny.

Z dodatkiem stali lub aluminium

Nowoczesność i elegancja w idealnym połączeniu.
Linia mebli kuchennych Vera jest najdłużej produkowanym systemem kuchni Silvan. Pomimo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i materiałowych służących podniesieniu jakości mebli, główne cechy charakterystyczne linii pozostają od lat bez zmian.

Verę wyróżnia ciemna kolorystyka i mocny rysunek słoja, który zawdzięcza naturalnemu orzechowi amerykańskiemu. Ciepły, ciemny brąz jest kontrastowo uzupełniony dodatkami z szarego, chłodnego aluminium.

Kuchnię Vera charakteryzują proste formy, pozwalające na aranżację dowolnych pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Idealnie pasuje do niej również nowoczesny sprzęt agd.

Uzupełnieniem drewna i metalu są lakierowane w wysokim połysku fronty i panele w modnych kolorach np. ciemnego czerwonego wina.


Kuchnie Vera występują również w kolorze naturalnego orzecha lub w soczystym odcieniu mahoniu. Elementy lakierowane, w tym również szklane wysłony na ścianę nad blatem powstają w dowolnym kolorze wg palet RAL, NCS lub ICA.

Do naszych kuchni wykonujemy blaty kamienne, z konglomeratów solid surface, konglomeratów kwarcowych oraz blaty z litego drewna, laminowane i postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.

Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie