Modern Classic to wybór dla osób lubiących klasyczne, drewniane meble kuchenne.

Klasyka i nowoczesność. Wyjątkowa.
Naturalnie drewniana dla wymagających.

Delikatnie satynowa dla zabieganych.
Linia Modern C to ekskluzywne meble kuchenne nawiązujące stylem do zawsze modnych klasycznych kuchni prowansalskich i angielskich. Modern Classic czerpie z tradycji i nowoczesności łącząc to co najlepsze w obu stylach.

Kuchnia może być wykonana w całości z litego drewna dębowego lub z satynowego, ręcznie malowanego mdf. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych - odcieniach bieli i kremu, a także naturalnego lub barwionego dębu.

Zwracają uwagę drewniane panele ścienne z wyraźnie widocznym rysunkiem słojów drewna.

Delikatne dekoracje o klasycznej formie nie narzucają się przesadnie, stąd kuchnia sprawdza się zarówno w przestronnych wnętrzach domów, jak i w eleganckich mieszkaniach i apartamentach.

Świetnie współgrają tu najnowsze rozwiązania techniczne jak np. oświetlenie LED i ergonomiczne akcesoria kuchenne z tradycyjnymi wzorami uchwytów meblowych. Najlepszym uzupełnieniem kuchni Modern C jest wysokiej klasy sprzęt agd z klasycznych linii.


Kuchnie Modern Classic najlepiej wyglądają z kamiennymi blatami w wersji połyskowej lub szczotkowanej. Równie pięknie prezentują się dębowe blaty z litego drewna. Polecamy również ceramiczne zlewy w formie podwieszanych komór lub nakładane na blat.

We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.

Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie