Minimalistyczny charakter linii wzorniczej mebli kuchennych Minima nie ogranicza się wyłącznie do nazwy.

Minimum formy, czysty styl.

Czysta, nowoczesna i wymagająca.

W satynie lub połysku.
Linia mebli kuchennych Minima jest zbudowana zgodnie z zawsze aktualnym trendem minimalizmu. Pozbawiona zbędnych elementów, zbudowana na kontraście czerni i bieli, o prostej, nowoczesnej formie.

Wyróżnia ją jasna, czysta kolorystyka szafek i frontów dostępnych w kilku odcieniach bieli lakierowanej w satynie lub wysokim połysku. Jedyny kontrast stanowi dla nich czerń lub grafit blatów wykonanych z kamienia lub konglomeratu.

Uzupełnieniem zestawów mogą być stalowe lub aluminiowe dodatki oraz matowe, piaskowane szkło. Wyjątkowo efektownie sprawdza się również oświetlenie LED, którego barwa podkreśla nowoczesny charakter kuchni.

W kuchniach Minima szczególnie widoczny staje się sprzęt agd, dlatego polecamy wybór atrakcyjnych wizualnie i niezawodnych urządzeń renomowanych producentów.


Kuchnie Minima występują również w indywidualnych zestawieniach kolorystycznych z wykorzystaniem naturalnych fornirów. Elementy lakierowane, w tym również szklane wysłony na ścianę nad blatem powstają w dowolnym kolorze wg palet RAL, NCS lub ICA.

Do naszych kuchni wykonujemy blaty kamienne, z konglomeratów solid surface, konglomeratów kwarcowych oraz blaty z litego drewna, laminowane i postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.

Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie