Meble kuchenne z linii eko są zawsze dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Ekologicznie ekonomiczna. Z charakterem.Surowa lub przytulna. W całości zależy od Ciebie.

Przede wszystkim funkcjonalna.

Znajdź swój styl wspólnie z naszym doradcą.
W linii Eko najważniejsze jest stworzenie Twojej wymarzonej kuchni. Dobry projekt i odpowiedni dobór materiałów pozwalają z łatwością osiągnąć ten cel. Sprawdzają się w każdym wnętrzu, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Meble kuchenne linii Eko to doskonały wybór dla osób szukających niedrogich, solidnych i trwałych mebli kuchennych. Ekonomiczne materiały i akcesoria pozwalają na ograniczenie wydatków, przy zachowaniu wszystkich zalet kuchni Silvan.

W meblach eko wykorzystujemy blaty postforming, stalowe uchwyty oraz solidne okucia i akcesoria meblowe. Kierując się wytycznymi Klientów i naszym długoletnim doświadczeniem proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania

W tej linii powstają równie piękne i wyjątkowe kuchnie jak te prezentowane na zdjęciach.


W kuchniach Eko stosujemy również elementy z lakierowanego mdf w wykończeniu matowym, lakierowane szkło i aluminiowe fronty ramkowe.

Do tej linii polecamy blaty laminowane trwałymi laminatami HPL i wykonywane w technologii postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.


Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie