Linia mebli kuchennych Neo jest zbudowana na kontrastowym połączeniu gładkich, połyskowych powierzchni z surowymi betonowymi wysłonami ścian.


Meble Neo nadadzą surowego i chłodnego charakteru Waszej kuchni.

Niejednoznacznie surowa.

Żywe barwy i chłodny, naturalny beton.

Konglomerat solid surface i wysoki połysk.

Przyciągająca.


Zestawienie kolorystyczne mebli kuchennych Neo to mocna, cytrynowa żółć oraz wyjątkowy odcień gorzkiej czekolady.

Całości dopełnia jasny blat z konglomeratu Samsung Staron, chłodny wizualnie, lecz ciepły w dotyku.

Meble kuchenne linii Neo wprowadzają do wnętrza wyjątkowo nowoczesny i surowy klimat. Tworzą go połyskowe elementy szafek i frontów, zestawione z szorstkim, naturalnym betonem. Szklane, aluminiowe lub stalowe dodatki dopełniają całości.

W kuchniach Neo najlepiej sprawdzą się jasne blaty z konglomeratu solid surface lub laminatów HPL. Wyjątkowe i niepowtarzalne jest zestawienie barw - cytrynowa żółć z niespotykaną mieszanką grafitu i brązu.W takiej aranżacji jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych staje się okap kuchenny. Na zdjęciach obok wykorzystaliśmy model Faber Pearl, który idealnie kontrastuje z betonowymi wysłonami ścian.

Wnętrze mebli oprócz wysokiej klasy nowoczesnego sprzętu agd, wypełniają najlepsze technicznie rozwiązania w dziedzinie akcesoriów kuchennych.

Najmocniejszym akcentem w kuchni Neo są panele ścienne wykonane z naturalnego betonu.

Wyjątkowo industrialne i niepowtarzalne wzory betonu oraz ich lekko porowata powierzchnia kontrastują z gładkimi, nowoczesnymi frontami w wysokim połysku.

Kuchnie Neo mogą Państwo zamówić w również w innych zestawieniach kolorystycznych, zachowując awangardowy styl. Możliwe jest wykonanie dowolnych elementów betonowych w tym blatów i zlewów.

Do naszych kuchni wykonujemy blaty kamienne, z konglomeratów solid surface, konglomeratów kwarcowych oraz blaty z litego drewna, laminowane i postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.


Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie


Kuchnia Neo jest propozycją dla odważnych osób, szukających niepowtarzalnych rozwiązań i doceniających jakość ręcznie tworzonych materiałów.