Kuchnia Kaszebe jest efektem konkursu dla studentów gdańskiej ASP pracujących pod kierunkiem prof. Haliny Kościukiewicz.

Serduszko w Twojej kuchni.Ciepła i przytulna - dębowa.

Słodka dzięki kremowym akcentom.

Funkcjonalna jak zawsze.

Kaszubskie inspiracje na wsi i w mieście.
Projekt kuchni Kaszebe powstał w konkursie dla studentów gdańskiej ASP pod kierunkiem prof. Haliny Kościukiewicz. Autorką projektu łączącego tradycyjne elementy wzornictwa Kaszub z nowoczesnym stylem miejskim jest Stanisława Plewako.

Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest dębowe serduszko o wyjątkowym kształcie, które nawiązuje do dekoracji obecnych w ławach, stołach i krzesłach regionu Kaszub. Serduszko ma również funkcję praktyczną - w dolnych szafkach stanowi uchwyt do otwierania drzwiczek.

Duża wyspa kuchenna przyjęła w tej kuchni funkcję barku, na którym wygodnie przygotowuje się potrawy oraz napoje dla gości. W meblach częściowo zastosowaliśmy oryginalne stalowe okucia o klasycznych kształtach.

Nowoczesny styl wprowadzają połyskowe szafki w kremowych odcieniach, z modnymi, frezowanymi uchwytami o delikatnym kształcie oraz ergonomiczne akcesoria kuchenne.


Linia kuchni Kaszebe daje duże możliwości aranżacji wnętrz z wykorzystaniem litego drewna dębowego oraz modnych połyskowych materiałów. Ciekawym dodatkiem są widoczne na zdjęciach lampy szydełkowane Cocoon, dostępne również u nas w "kaszubskich" kolorach - słońca, chabrów i maku.

Do naszych kuchni wykonujemy blaty kamienne, z konglomeratów solid surface, konglomeratów kwarcowych oraz blaty z litego drewna, laminowane i postforming. We wszystkich kuchniach Silvan dostępne są najlepsze akcesoria meblowe - część z nich objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wykonujemy najwyższej jakości lakierowane i fornirowane fronty meblowe Veneko.

Na zdjęciach widoczne są rzeczywiste realizacje wykonane i sfotografowane w naszych salonach lub we wnętrzach naszych Klientów.

Aby dowiedzieć się jak kupić kuchnię Silvan kliknij poniższy link:

Jak kupić kuchnię przez internet

Zobacz też koniecznie:

meble kuchenne na zamówienie