Do biurowca firmy DNV w Gdyni wykonaliśmy zabudowę kuchenną, z której korzystają pracownicy oraz użytkownicy sali konferencyjnej.
aneksy kuchenne

jadalnie

stołówki firmoweTrwałe, odporne i wygodne.

Dla korporacji, szkoły, firmy i zakładu.


Jasna i nowoczesna stołówka w biurowcu Young Digital Poland w Gdańsku.

Jadalnia w biurach Multimedia Polska zaaranżowana z wykorzystaniem stołów kawiarnianych z trwałymi blatami z Werzalitu.
Aneks kuchenny mieszczący wszystkie niezbędne urządzenia agd i dużą ilość szafek, wykonany został z trwałych i odpornych materiałów w tym konglomeratu solid surface.

Niewielki aneks kuchenny w pomieszczeniu biurowym sopockiego wydawnictwa.
Kuchnia z jadalnią zostały zaaranżowane bezpośrednio w pomieszczeniu biurowym, dlatego blat jest osłonięty niewielką podwyższoną ladą.

Jasną i kolorowa jadalnię w firmie Young Digital Poland wyposażyliśmy w ladę barową z blatem z konglomeratu solid surface.
Stalowy cokół chroni najbardziej narażone na uszkodzenia elementy lady, pozostała część zabudowy wykonana jest z mdf lakierowanego na wysoki połysk. Gdańsk.

Aneks kuchenny w biurowcu, wykonany z białego laminatu połyskowego z blatami postforming.
Ścianę aneksu dekoruje lakierowane szkło w wesołym kolorze, stanowiące wysłonę pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Nowoczesny firmowy aneks kuchenny. Projekt: kolor plus.

Meble do stołówki pracowniczej w zakładzie produkcyjnym muszą charakteryzować się dużą wytrzymałością i łatwością utrzymania czystości. Pomorskie.
Firmę Mercor S.A. wyposażyliśmy w niedrogie meble kuchenne, stoły z odpornymi blatami laminowanymi oraz wygodne i trwałe krzesła do jadalni. Gdańsk.

Aneks kuchenny z naturalnego forniru bukowego, w którym wykorzystano granitowy zlew i trwały blat z konglomeratu solid surface typu Corian. Sopot.
Prosta i niedroga, zarazem pojemna i funkcjonalna kuchnia firmowa wykonana z mdf lakierowanego w półmacie z blatami postforming.

W kuchniach i aneksach biurowych stosujemy dowolne materiały, jednak zawsze kierujemy się wytycznymi i preferencjami Klientów.
Według projektów własnych i dostarczonych produkujemy aneksy kuchenne, kuchnie firmowe, meble do jadalni i stołówek pracowniczych. Trójmiasto.


Powrót na górę strony